27/02/20

Автор: Мар'яна Чорноброва

Не ризикувати — ризиковано

блог

“Найбільший ризик – не приймати будь-які ризиковані рішення … У світі, який змінюється дуже швидко, єдина стратегія, яка гарантовано потерпить невдачу – не ризикувати”,Марк Цукерберг.

Якось мене запитали: навіщо щось змінювати, якщо немає гарантії, що все буде, як ти задумала? І що не буде гірше? На той момент, впевнено знаючи чого хочу, я відповіла: «Заради своєї мрії потрібно ризикувати і обов'язково буде результат».

Через деякий час мені поставили інше запитання: «Як ти змогла досягти свого?».

Все просто: вірила в свою мрію і в свої сили. Отож, маленькі поради для тих, хто заплутався у тернах власних думок і не знає, чи варто щось змінювати в житті.

1. Слухайте себе. Ні, це не серії банальних фраз з інтернету. І навіть не фраза з кабінету недосвідченного лікаря. Це про те, що в першу чергу треба прислухатися до своїх істинних бажань та запалу до чогось, ніким не нав'язаних. Не тих, якими ви горете секундно, а ті, від яких ви постійно в захваті. Ті, які дійсно роблять вас щасливими.

2. Не слухайте інших. І я знаю, про що кажу. Адже частіше всього, почувши про наші плани/мрії/цілі, знайомі та навіть друзі не зовсім вірять в їх реалізацію. І тоді настає криза. Криза бажань. Вам здається, що вже нічого не мотивує і ви нічого не хочете. Ви перестаєте надихатися своєю мрією, зневірюєтеся у тому, чи реально її досягти. Люди не розуміють, що руйнують ваші надії, тож буде краще і для них, і для вас, коли ви не будете сприймати їх слова близько до серця. Та будете вірні своїм мріям.

3. Неможливе можливо! Хто б що не говорив, але це дійсно так. Головне — не зупинятися й впевнено знати, для чого ти це робиш. Повіривши у свої сили, ви зможете будь-що. Справді! І ніякі слова про те, що ваші бажання поза межами реальності — вас не зупинять. Вами керуватиме натхнення та непоборне бажання досягти свого.

4. Завжди кажіть "ТАК". Ні, я зараз не про те, що треба порушувати усі канони. Хоча... І про це також, але в рамках закону, звісно. Я більш про те, що якщо постає сумнів, робити чи не робити; спробувати чи ні; змінювати чи не змінювати своє життя. Завжди обирайте "ТАК". Змінюйте, пробуйте, намагайтеся, робіть! Адже, якщо є шанс, нехай навіть він малий, але є на те, щоб досягти успіху/змінити життя на краще/стати щасливішим, то обов'язково потрібно його використати! І запам'ятайте: рамки лише в нашій голові й лише ми вирішуємо, порушувати їх чи ні. Тож, не вагайтеся і вдача супроводжуватиме вас!

5. Вірте в свої сили. Банальна фраза про небанальні рішення. Я про те, що досить часто люди не впевнені в своїх силах, тому й програють, адже невіра в себе накладається й на наше натхнення, яке потроху згасає, якщо немає впевненості, що ти досягнеш успіху.

Якщо ви вже прийняли рішення змінити своє життя, то будьте впевненими, що у вас все вийде! Адже, якщо ви щиро націлені на здійснення істинних ваших бажань, то це вже половина успіху! І можете бути впевненими, якщо ви правильно розставили пріоритети, то доля усіма способами допомагатиме вам в реалізації ваших мрій. Отож, дійте в напрямку досягнення ваших ЩИРИХ бажань!

6. Поразка — це нові можливості. Так-так, навіть помилившись і обравши не свою історію, не свій шлях, не треба зневірюватися. Це однозначно початок чогось нового, адже кожен з нас помиляється і це нормально. Важливо зрозуміти, що сааме тобі потрібно і тоді ця помилка не буде фатальною. Якщо збагнути вчасно й не побоятися ризикнути й виправити її, кардинально змінивши свою траєкторію. Не кожен має сміливість це зробити, але кожен принаймні може знайти в собі сили спробувати!

7. Вибір у ваших руках. Іноді нам дуже кортить, аби нам допомогли зробити вибір, або ще гірше — зробили його за нас. Звичайно, ми несемо відповідальність за те, що обрали, але це не привід перекладати його на чужі плечі. Адже іншій людині, як би не хотілося, але ніколи не збагнути ваших істинних бажань/переживань/мрій, лише ви можете знати точно, що вам потрібно. Тож, щоб не жалкувати про неправильно обраний шлях, обирайте його самі, обирайте ЩИРО.

"Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості”,Амелія Ергарт.

І останнє, що хочу сказати — це те, що якщо видійсно чогось прагнете, то почніть діяти! Адже мріяти, вагатися й обдумувати як краще можна до пенсії, але навряд тоді ви будете в силах робити все заради своїх бажань! Боріться за свій успіх сміливими вчинками, ламайте канони і стирайте рамки, адже немає нічого неможливого. Ми самі встановлюємо собі правила, боятися грандіозних мрій чи починати втілювати їх у життя!

І пам'ятайте — завжди є шанс стати щасливішим! Використовуйте його!