10/04/20

Автор: Никита Семёнов

Ну, детсад!

блог

Вчера мне довелось забирать младшего брата из детского сада. Раньше я этого всегда избегал, но в этот раз выхода уже не было. Все дело в том, что по какой-то причине дети мне никогда не нравились.

Читать

08/04/20

Автор: Євгенія Каблучка

Роздуми про те, чому жінка змушує “шкварчати” деяких футбольних фанатів

блог

Так сталося, що 28 лютого я дивилася футбол. Грали “Дніпро-1” проти “Динамо”. Загалом до футболу я ставлюся нейтрально: ігри українських клубів дивлюся з холодною відстороненість, жвавішаю лише під час Ель Класіко (Барса проти Реалу). Та цього разу мою холодну відстороненість як рукою зняло, бо гру між двома українськими футбольними командами судила жінка.

Читать

04/04/20

Автор: Johnny Fist

Дневники Саманты

Глава #6

"Она пришла"

Дневники Саманты

Меня зовут Саманта. Мне 35 лет. И это мой дневник.

Читать

04/04/20

Автор: Мар'яна Чорноброва

Книга «Випадкова зустріч»

Глава 2 «Божевільна вечірка»

блог

Горище виглядало, як ще одна кімната, там стояло ліжко, застеле шовковою білизною, ще там стояв невеликий телевізор і лежали деякі речі, висіли картини, як і у всіх кімнатах, там навіть було маленьке вікно з ажурними шторами. Микита пройшов у вітальню і сів на шкіряний диван білого кольору, він раніше був у гостях у Вадима, тому більш-менш знав що тут до чого.

Читать

31/03/20

Автор: Никита Семёнов

Мечтатель с заправки

блог

Нечто, неподдающееся точному описанию, выдавало в этом человеке личность неординарную. Личность в том смысле, что даже в каждом новом движении его зрачков можно было бы, при должном желании, углядеть имевшееся в том заранее намерение. В его словах и выражениях не было той пустопорожности, которую порой могут себе позволить большинство из нас. “Если мы и будем с тобой говорить – то кратко, и лишь по делу.” Уверен, именно так и звучал бы его девиз, имей тот желание хоть когда-нибудь его озвучить.

Читать

24/03/20

Автор: Рыжая ракета

Ну и кто теперь на коне?!

блог

Наверное, каждый человек моего поколения лето проводил в селе у бабушки.

Читать

22/03/20

Автор: Мар'яна Чорноброва

Дайджест важливих думок

блог

На кожному етапі свого життя, можна бути певним, всі відчувають зміни в поглядах і сприйнятті ситуацій/слів/людей. Ми змінюємо свій світогляд та розширюємо горизонти своєї свідомості. Обставини, досвід й соціум роблять свою справу, задля зміни наших поглядів, змушують поглянути нестандартно на стандартну ситуацію, під іншим кутом, з іншого боку. Й зовсім не роками вимірюється мудрість наших думок, а вмінням правильно трактувати обставини й аналізувати все навколо, добираючи різні інтерпретації, задля погляду на ситуацію з різних сторін. Й короткий дайджест деяких речей, над якими варто задуматися.

Читать

21/03/20

Автор: Євгенія Каблучка

МедіаНЕграмотність - п'ята вершниця апокаліпсису

блог

21 століття, тобто епоха інформаційних технологій, принесла не лише такі блага як широке розповсюдження інтернету, смартфони та простий доступ до інформації. Інтернет + смартфон = багато інформації. Дуже багато новин, які ринули на нас неначе вода після руйнування греблі.

Читать

14/03/20

Автор: Никита Семёнов

Случайное знакомство

блог

Я возвращался домой из рабочей командировки, по дороге из которой мне довелось встретить эту прекрасную женщину. Собственно, о ней дальше и пойдет речь. Я увидел ее, когда мы поднимались по трапу на наш самолет.

Читать

13/03/20

Автор: Street Priest

Ты можешь остановить меня от этого кружения? Я вляпался в Тик Ток!

блог

Сегодня, в 2020 году, уже почти не осталось людей, которые не слышали о новомодном приложении – Тик Токе. Звезды набирают миллионы, школьники сходят с ума, а мамочки хватаются за головы, мол «при мне такого не было».

Читать

10/03/20

Автор: Мар'яна Чорноброва

«Випадкова зустріч». Глава #1

блог

"Чому я приходжу додому, а в тебе як завжди накурено? Скільки говорити: не кури у квартирі. Мені це не подобається."

Читать

9/03/20

Автор: Євгенія Каблучка

Дивитися чи не дивитися новий фільм “Людина-невидимка”

блог

Коли переглядала розклад фільмів кінотеатру, мою увагу привернуло дві назви - “Перекладачі” та “Людина-невидимка”. Одразу переглянула трейлери. У першому випадку привернула увагу відома українка Анна Куриленко, яка, якщо правильно зрозуміла, грала перекладачку на російську мову. “Невидимка” сподобалася незвичайним сюжетом, який ще не обігрувався у жодній відомій мені кінокартині (за винятком Гаррі Поттера).

Читать

8/03/20

Автор: Рыжая ракета

Селфи-злодей

блог

Свежим летним утрецом, я решила отправиться в магазин товаров для хендмейд, который находился в очень живописной части города. Плыву с кучей пакетов, радуюсь жизни и обалденному воздуху после дождя. И тут в голове простреливает предательская мысль: - «Хэй! Женщина! Самое время сфоткаться!».

Читать

7/03/20

Автор: Johnny Fist

Наблюдения о...бешенном деде!

блог

Метро - моё любимое место для наблюдений. Ведь это место сбора всех местных фриков и интеллигенции.

Читать