СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА “СТРИВАЙ!“. ПЕРЕВИЩЕННЯ ШВИДКОСТІ

Соціальний анімаційний ролик "Стривай" закликає водіїв не перевищувати швидкість. Ролики створені Національною програмою з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge. Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

Сценарист - Johnny Fist

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА “СТРИВАЙ!“. ВИКОРИСТАННЯ МОТОШОЛОМІВ

Соціальний анімаційний ролик "Стривай" закликає мотоциклістів одягати мотошоломи. Ролики створені Національною програмою з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge. Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

Сценарист - Johnny Fist

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА “СТРИВАЙ!“ ВОДІННЯ НАПІДПИТКУ

Соціальний анімаційний ролик "Стривай" закликає водіїв не їздити за кермом на підпитку. Ролики створені Національною програмою з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge. Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

Сценарист - Johnny Fist

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА “СТРИВАЙ!“. АВТОКРІСЛА

Соціальний анімаційний ролик "Стривай" закликає пасажирів використовувати автокрісла. Ролики створені Національною програмою з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge. Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

Сценарист - Johnny Fist

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА “СТРИВАЙ!“. ПАСКИ БЕЗПКИ

Соціальний анімаційний ролик "Стривай" закликає водіїв та пасажирів пристібатися. Ролики створені Національною програмою з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge. Серед основних факторів ризику в ДТП, про які йдеться у серії роликів "Стривай"– перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, невикористання пасків безпеки, відсутність автокрісел для дітей та шоломів у мотоциклістів.

Сценарист - Johnny Fist