Июнь 24, 2018 by Johnny Fist

Алкоголь для дорослих

Як ви ставитесь до алкоголю? Та це не важливо. Ви можете його вживати, а можете не вживати. Ви можете приймати тих, хто його вживає, а можете їх ненавидіти. Але є певні прошарки суспільства, які завжди з підозрою ставляться до людей, які купляють алкоголь. Це – продавці! І здебільшого це продавці в супермаркетах.

- Що написано тут на бумажці? – питає продавчиня в одному з супермаркетів.

- Особам, які не досягли 21 року, спиртне продавати заборонено! – відповідаю я.

- Правильно. Документи є? – питає невгамовна продавчиня.

- Але ж мені вже 31, - відповідає чоловік, який з дружиною взяли по ляшці пива.

- Немає документів, немає алкоголю, - відповідає незаангажована володарка каси, дивлячись в очі дорослому чоловіку і відставляючи його дві пляшки пива вбік.

Тепер давайте задамося питанням: це був комплімент чи образа? Тут є два варіанти, які ми і розглянемо.

Варіант 1. Комплімент. Нещодавно в соц..мережах знайома пише, що їй 25, а їй майже ніколи не продають алкоголь в супермаркетах. Тому вона змушена завжди носити паспорт. Вона цим хизується, а, отже, сприймає, як комплімент. Їй подобається, що вона так по-юнацьки виглядає. Тай перелискуючи стрічку новин в тих самих мережах неодноразово натикаєшся на такі… «хизування».

Варіант 2. Образа. Судячи з цього чоловіка, про якого розповідь була вище, для нього це була не аби яка образа. А для його дружини тим більше. І частенько доводиться слухати, як дорослі чоловіки, які купляють недешеві алкогольні напої(які підлітки зазвичай не купляють через брак коштів), скаржаться на касі з касирами через запит показати документи. Хоча на обличчі написано – 30+.

Отже, який з цього можна зробити висновок. Для жінок, які при спробі купити спиртне на касі чують «дайте документи, я вам не вірю», а при цьому за блакитною книжкою їм за 21 давно, сприймають це як комплімент і радіють. Буде про що потеревенити за бокалом того ж напою, що купує, з діуками за вечерею. Для хлопьякіу, які чують це саме, і яким, припустимо, теж 25+, це скоріше образа. Тим більше, якщо поруч стоїть дівчина.

До речі, той чолов’яга, про якого йшла розповідь вище, дістав таки паспорт і тицьнув його в обличчя продавчині з фразою на кшталт «викуси». Перемогу за ним…хоч і сумнівна.

В кінці хочеться написати таке: в цьому житті більше ні в чому не можна бути впевненим напевно! Крепімося, браття.