25/07/20 Автор: Johnny Fist

Чому ми не шукаємо ІСПАНСЬКИХ шпигунів в Україні?

блог

Дуже сумна новина: в Україні геть забули про існування іспанських шпигунів! А чому? Чому так трапилось, що ми більше не шукаємо цих красенів з гітарами, які зваблюють українських жінок своєю хіттю і витягують з них найпотаємніші українські секрети. Відповідей є відразу декілька і зараз спробуємо розбити її на декілька параграфів, поєднаних ідеологічним судженням.

Отже!

1. Сексизька ідеологія.

Для багатьох не секрет, що Україна – країна сексистів. Ви можете сперечатись(без доказів зворотнього навіть не суйтесь), але факт залишається фактом. Країна, де на держ посадах переважають чоловіки. Країна, де доступ до інформації мають здебільшого чоловіки. Країна, де останнє слово за чоловіками. Країна, де жінкам платять менше, ніж чоловікам. І з цього виникає питання і відразу відповідь. То що, у іспанських шпигунів немає інтересу до України, бо треба зваблювати не жінок, а чоловіків. Тепер шпигун може з гітарою, «смачними» іспанськими слова, які звучать гарно, але зрозумілі тільки іспанському шпигуну(у нас не так багато в принципі знають літературну українську мову, а де там іспанську), з гітарою дванадцятиструнною і гарним алєгро, з солодким голосом наспівуючи чарівному пузатому чолов’язі про те, як він хоче тісно познайомитись, щоб в майбутньому що? Тут думки можуть бути різними, але…За цією версією ми забули про іспанських шпигунів в Україні, бо їм банального немає підгрунтя для роботи. Версія дуже близька до правдивої.

2. Гомофобна ідеологія.

Виходячи з попередньої ідеології, Україна – країна гомофобна. Тут не приймають нетрадиційні стосунки навіть ті, хто ними по тихому вночі займається. Протест, пости і засудження(відкрито). Тому іспанському шпигуну, навіть якщо в його рідній Іспанії «перекалібрували» під НЕ ЖІНОК, важко тут пробиватись до потрібного осередку інформації. Бо можуть засудити, покарати, а там ще і відпиз**и і не дай Бог виє**ти. Останнє, до речі, можуть зробити без витоку інформації, необхідної іспанському шпигуну, а просто, щоб знав. Тому за цією ідеологією навіть «перефарбовані» іспанські шпигуни забуті в Україні. Їм немає місця розвернутись.

3. Зухвала ідеологія.

Оце вже більш політична ідеологія. За останні декілька років, постійно повторюючи одне і те саме, нас, громадян України, привчили до того, що в Україні діють тільки одні шпигуни – мАсковські. Всім іншим шпигунам Україна не цікава. Тим самим насс позбавили пильності і тим самим «власть имущие» втратили пильність самі і не звертають увагу на іспанських шпигунів, які збирають все найпотаємніше, щоб зміцнити своє протистояння з Україною. А це означає, що Іспанія, за рахунок нашого недбалого ставлення до їх потаємних представників в нашій країні, краде у нас все те, що є найціннішого. Але і тут є сумніви, тому що, скоріш за все, «власть имущие» спеціально зробили такий «прорахунок», бо вони знають про першу і другу українську ідеологію. Тому сплять спокійно, а деякі навіть всупереч другої ідеології.

4. Щира ідеологія.

Ця ідеологія суто українська. Всі чудово знають, що українці люди широкої душі. Нам нічого нікому не шкода. Ми всім раді, хто говорить не на нашій мові. Іноземець для нас – свята людина. Виняток, напевно, складають тільки «армяне і азеры». Тут історія стосунків трошки складніше. Але у нас, в Україні, буває навіть так, що армяна плутають з іспанцем і навіть до останнього цього не помічають. Але навіть якщо це армянський шпигун, який видає себе за іспанського, то він все одно натикається на першу ідеологію,а тут окрім задоволення нічого йому не залишається. Але все щиро і з душею.

5. Ідеологія обізнаності.

Це найукраїнська ідеологія. Напевно, найкраща, яка повноцінно відповідає на питання «Чому ми не шукаємо іспанських шпигунів в Україні?». Ми просто не обізнані, що в Іспанії є шпигуни. Ба більше, багато хто вважає, що Іспанії вони взагалі не потрібні, бо в Іспанії…А що є в Іспанії? Барселона, Реал, вихід якогось там водоймища(моря, океан, тощо) і гарні чоловіки, і можна заробітчанам добряче підзаробити. Все! Це, мабуть, все, що знає пересічний громадянин України про Іспанію. То які там шпигуни?!

Все ж таки у мене питання це відкрите: «Чому в Україні не шукають іспанських шпигунів?». Я буду шукати відповідь темними ночами. Прискіпливо спостерігати за тими, з кім гуляють українські дівчата і не пропущу повз вуха жодного іспанського слова(якщо у мене буде підозра, що то іспанська).

Бдите, господа!